KONST / Litografier / Färglitografi 16253182

nr 1625 3182

Karl Momen

(f. 1935), Sverige

Signerad, numrerad 16/24, daterad -77, handkolorerad. Färglitografi, bildmått: 51x70 cm, yttermått inklusive ram: 67x87 cm

Karl Momen, svensk konstnär född 1935.

Utrop:

500 kr

måndag 3 juni 2024
kl 20:01:46

Karl Momen

Läs mer om Karl Momen